KOMUNIZM
 
IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Regulamin forum

Go down 
AutorWiadomość
Admin
Admin
avatar

Posts : 13
Join date : 29/11/2015

PisanieTemat: Regulamin forum   Nie Lis 29, 2015 8:00 pm

Regulamin ogólny:

1.1 Każdy zarejestrowany użytkownik jest zobowiązany do znajomości i przestrzegania regulaminu.
1.2 Nieprzestrzeganie regulaminu wiąże się z ostrzeżeniem, a przy ilości 3 ostrzeżeń dany użytkownik jest  banowany.
1.3 Przy rejestracji należy podać imię, imię i nazwisko albo pseudonim postaci. Niedozwolone są cyfry i znaki specjalne, takie konta będą automatycznie usuwane. W przypadku, gdy pisze, że nazwa użytkownika jest "zajęta" wpisz tam kropkę i poproś administrację o zmianę nicku.
1.4 Multikonta są dozwolone, a ich ilość nie jest ograniczona, pod warunkiem tylko, że wszystkie z nich będą aktywne. Jeżeli na forum gra ktoś z rodziny i posiada ten sam adres ip, należy poinformować o tym któregoś z adminów, w celu uniknięcia pewnych nieporozumień.
1.5 Obrażanie innych użytkowników, kłótnie, spam oraz rozpowszechnianie materiałów pornograficznych lub o obraźliwej treści są surowo zabronione. Kłótnie i wszelkie spory powinny być rozstrzygane na PW.
1.6 Prośby, pytania i skargi należy kierować do administracji.
1.7 Konta nieaktywnie przez pół roku będą usuwane, chyba że użytkownik poinformuje administrację o powodach jego nieobecności i poprosi o nie usuwanie konta.
1.8 Reklama innych for w wątkach do tego nieprzeznaczonych jest zabroniona. Do wymiany służy specjalny dział.
1.9 Wszelką władzę na forum sprawuje administracja, jednak w przypadku popełnienia błędu przez kogoś z naszych ludzi, wystarczy w kulturalny sposób zwrócić na to uwagę, a nie jeżyć się jak dzik na kasztany.
1.10 Administracja ma prawo do zmiany regulaminu, o czym użytkownicy będą informowani, tudzież oni mają obowiązek zapoznać się ze zmianami.

Regulamin fabuły:

2.1 Fabułę można rozpocząć dopiero po założeniu Karty Postaci i jej akceptacji przez osobę do tego uprawnioną.
2.2 Na napisanie posta czas jest wyznaczony na dwa tygodnie. Po upływie tego czasu można nie uznać obecności danej postaci w fabule. Wyjątkiem jest wcześniejsze poinformowanie o swojej nieobecności.
2.3 Postać nie może być w dwóch miejscach naraz (wyjątkiem jest branie udziału w misji).
2.4 Posty piszemy w trzeciej osobie liczby pojedynczej, zachowując poprawność ortograficzną oraz interpunkcyjną, a także nie zapominając o polskich znakach. Używanie emotikonów jest zabronione w postach fabularnych.
2.5 Posty powinny być rozbudowane, a ich minimalna długość to 8 zdań. Nikt nie będzie was karał za ich jakość, jednak powinna zostać zachowana ortografia i interpunkcja. Niech każdy pisze tak jak potrafi, jednak żeby miało to jakikolwiek sens.
2.6 Opisujemy zamiary wyłącznie swoich postaci.
2.7 Niedozwolone jest uśmiercanie postaci innego użytkownika w fabule, bez jego wcześniejszej zgody, jednakże ciężkie obrażenia ciała są już możliwe, dopóki nie jest to coś, od czego normalnie człowiek by umarł (chyba że ktoś posiada moc, która mu na to pozwala).
2.8 Nie można prowadzić fabuły z własnym multikontem, na forum na pewno znajdzie się ktoś, kto chętnie z wami ją poprowadzi (mam nadzieję).
2.9 Sceny 18+ są jak najbardziej dozwolone, jednak dopóki da się to czytać, nie wywołując odruchów wymiotnych. W innym przypadku będzie to karane ostrzeżeniem. Istnieją specjalne fora, przeznaczone do takich zabaw i jeśli komuś marzy się coś więcej to proszę się tam skierować.
2.10 Jeżeli postać opuszcza temat, na końcu posta powinno znajdować oznakowanie np. [z/t] (z tematu).
2.11 Maksymalna ilość broni jaką postać może posiadać przy sobie to 3 (nie dotyczy to amunicji). Na każdą broń użytkownik musi mieć zezwolenie oraz oświadczenie gdzie tą broń postać nabyła, o ile odbiega to od norm jej pracy/rangi.

Regulamin grafiki:

3.1 Avatar ma być zgodny z wyglądem postaci opisanej w KP.
3.2 Wszelkie zmiany wyglądu powinny być rozegrane fabularnie, a także opisane w kartotece.
3.3 Wymiary avatarów to 250px szerokości i 450px wysokości.
3.4 Sygnatury w żaden sposób nie powinny rozciągać forum - 400px szerokości i 200px wysokości.
3.5 W razie problemów z grafiką, każdy ma prawo poprosić  o pomoc w dziale Avatarnie.
3.6 Na obrazkach nie zabrania się odkrytych męskich/damskich klatek piersiowych czy też pośladków, ale nic więcej poza tym.
3.7 Każdy ma prawo zarezerwować sobie wygląd postaci z jakiejś serii, w odpowiednim dziale.
3.8 Obrazki powinny być w stylu mangowym lub semi-realistycznym (chociaż to chyba też tak trochę anime).
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://virtus.board-directory.net
 
Regulamin forum
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Virtus :: ORGANIZACJA :: Kodeks prawny-
Skocz do: